kita ♥ awak :)

Monday, 25 July 2011

aku ta sombongg .

assalamualaikum (!) hee . oke , blog act aku skunk adw prubahan . aku da laen tau ! ramai anta chat tpi aku ta bls . (yangg lelaki ja aku ta bls) . tau sbb apa ? aku setia . eceyyhh ! hahahha , wey . aku sayangg hubby gila wey . HAHAH aku na jdik yangg terbaek ntuk dia . act ta kesah lha dye nsem kw ta janji aty mau baek ! aku tana yg jaad-2 yg smokingg ka hapa ka . oke ! HAHAH (aku memilih) .. kpd ygg ta paham bahasa towh , da aku ta bls chat towh . maksud nya aku ta na layan . na kata sombongg lha hapa lha , minta num lha hapa lha ! engad aku hapa ? kau na unfreind aku ka hapa ka , block pon aku ta kesah lha ! tadak aku hamak nan kau ! oke . for my hubby . hope kita kekal kay sayangg .. iloveyousomuchuntiltheendoftime :DD

No comments:

Post a Comment